Kombinezony damskie

Kombinezony damskie podbiły wybiegi a teraz ulice. Obecnie możemy je spotkać nawet na oficjalnych przyjęciach. Najpopularniejsze kombinezony w tym sezonie posiadają rozszerzany dół – typu cullotte. Ich triumf przypada na lata 70. W niektórych przypadkach przypominają spódnice. Kombinezony z te są niesamowicie wygodne i z powodzeniem można nosić je zarówno do pracy, jak i na spotkanie ze znajomymi. Takie kombinezony opanowały wybiegi a sieciówki zaczerpnęły z tego dużo inspiracji.

kombinezon damski

Kombinezony zostały stworzone już dawno temu z myślą o wykorzystywaniu ich w postaci strojów roboczych. Początkowo bywały często noszone w zakładach pracy lub fabrykach głównie przez osoby o płci męskiej. Kilka lat później stały się prawdziwym fenomenem wśród reprezentantek płci pięknej. Jako genezę tego trendu modowego podaje się rewolucyjny w tym kierunku dom mody Chanel, a mianowicie jego właścicielkę – Coco. To właśnie ona zaczęła jako pierwsza wzbudzać zainteresowanie kobiet strojem typu kombinezonu. Projekty kombinezonów, którymi zajmowała się Coco były oczywiście bardzo dalekie od tych, jakie widywaliśmy w fabrykach. Coco Chanel postawiła na delikatność materiału, dzięki czemu utworzyła absolutnie nowy produkt. Mówi się, że gdyby nie ona, to kombinezon mógłby nigdy nie zostać częścią kobiecej garderoby.

Kombinezon damski na wesele

Sprawdź cenę

W późniejszym czasie kombinezony damskie znów stały się mniej popularne, by jednak już kilkanaście lat później powrócił w wielkim stylu. Do jego powrotu głównie przyczyniły się gwiazdy muzyki popularnej. Sam trend zapoczątkowała ABBA, natomiast później kombinezony damskie mogliśmy często obserwować na ciele Madonny – w stylu bardzo bieliźnianym. Dzięki tym wszystkim aspektom, w dzisiejszych czasach możemy cieszyć się powstałą modą, w której kombinezony grają pierwsze skrzypce. Nic również nie zapowiada tego, żeby taka moda mogła się szybko skończyć – kombinezony to idealne stroje na lato. Kombinezony tworzone są w wielu stylach, dzięki czemu mamy gwarancję tego, że każda z nas znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nieważne czy preferujemy wykonanie kombinezonu z jeansu, czy też z aksamitu, nie jest również istotne czy będzie to styl mini, czy maxi – z pewnością odnajdziemy coś, na czym na dłuższą chwilę zawiesimy oko. Dzięki wielu możliwością, możemy śmiało stwierdzić, że kombinezony perfekcyjnie nadają się na każdą okazję – spotkania firmowe czy też luźne pogawędki z przyjaciółmi.

kombinezony damskie

Kombinezony damskie podbiły wybiegi a teraz ulice. Obecnie możemy je spotkać nawet na oficjalnych przyjęciach. Sieciówki oferują kombinezony krótkie, długie, eleganckie i weekendowe. Dziś wyselekcjonowaliśmy długie kombinezony z popularnych sieciówek, które sprawdzą się w lato 2018.

 

Kombinezon na lato

kombinezon dla kobiet

Sprawdź cenę

 

Dodaj komentarz